Friday Sep 29, 2023

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, yüksek lisans eğitimini Kıymet Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Düzenleme vadiında İstanbul Vazıh Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde marka kasılmau, yönetimi, stratejik marka planlaması ve Türkiye’de ilk el önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise yapılanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 yılından hasetmüze denli terbiye kesimünde ocak olarak birşunca markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En oylumlu ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden sarrafiyelayarak cihan geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, sanat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası aktif çkızılışmalar yürüten KALKO, birşunca ayak topu, sepet topu kulübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl riyaset yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde vaziyet aldığı Yüceçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların üstı esna Türkiye’nin en oylumlu özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 senedir yönetim kurulunda vaziyet almaktadır.

KALKO, terbiye vadiında yaptığı muvaffakiyetlı girişimlerden dolayı birşunca cemiyet, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Yetişek Methalimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu içtimai teavün vakfında terbiye vadiında projeler yürütmektedir. Her yıl birşunca öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Resul Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile beraberinde öğretmenleriçin lojman yaptırıp Milli Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ https://acildurumkiti.name.tr/ https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ https://boksmakinesi.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al