Sunday Apr 02, 2023

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çtuzakışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, orta ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Bilim Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Kırayler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan faaliyet olağanüstü ait görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en kebir cahillik hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladeyanü bir berklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Vekilı, Gençlik Spor Vekilı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü dâhilin tarihlerinde ilk yol protokol imzalatarak içtimai konularda yanında faaliyet etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirimında birhayli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de kıstak eğitimi almıştır. Burayı da kebir bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek birhayli proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında birhayli başarılı çtuzakıştıynet imza atmıştır.
Tekrar ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki üstelikındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat adamıların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en kebir kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve öbür ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mirkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz dâhilin alım kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birhayli vakıf ve uluslararası üretima, çtuzakışmalar ve projeler konusunda payanda vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
Seo Fiyatları https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ https://acildurumkiti.name.tr/ https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ https://boksmakinesi.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al