Friday Sep 22, 2023

Kariyer Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer feza cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir feza ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına husus veren bir açıklıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanların nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri kabilinden ferdî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında tamam adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve uğur gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak önem alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temaşa eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içinde hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman üstelik insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro ilişik göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum mevlit haritası yorumlamak, nefis analizi kılmak, aşk ve bağ astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en anayasa görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve namına nazaran hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı elan bir araba malumat sahibi bulunmak istiyorsanız, birsonsuz terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine nazaran belirlenir ve birsonsuz kişiye nazaran nefis ve gelecekteki olaylar karşı malumat verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar midein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin duygusal yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden yaşyalnız şekline işaret fiyat.

Burç yorumlaması karşı çok bir araba malumat sahibi bulunmak midein, astroloji terminolojisine aşina bulunmak önemlidir.

ıstılah Fehvaı
Doğum haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı malumat verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve nefis özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinim ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değnöbetimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse de, tamam bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, encam tahmini ve elan pek çok bap karşı malumat ita konusunda bayağı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top
instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ https://acildurumkiti.name.tr/ https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ https://boksmakinesi.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al